Ramzan Kadirov: Trafik kazalarının engellenmesi için en iyi şekilde trafik kurallarına uygulanacak Özel

Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov ülkedeki yaşanılan trafik kazalarının engellenmesi için güvenlik güçlerine trafik kurallarına tamamiyle en ufak ayrıntısına kadar uyulmasını kontrol etmeleri için verdiği talimatını yeniledi.

 

Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov basın mensuplarına yaptığı açıklamasında;

" Bizim trafik kazalarına karşı aldığımız önlemler biraz radikal gibi görünebilir.Ancak amacımız kurallara uyulmayarak önlenebilecek trafik kazalarında ölümlerin ve yaralanmaların önüne geçebilmektir.Bizler bu konuyu görmezden gelerek arkamıza yaslanıp oturamayız.

Argun şehrinde uygulanan trafik kuralları ve kontrolleri sonucunda 150 'den fazla araba çekilmiş ve sahiplerine gerekli cezalar kesilerek , tekrar trafik kuralları eğitim kurslarına gitmeleri ve eğitim almaları sağlanmıştır.Belkide bu uygulamalar ile 150'den fazla kazanında önüne geçilmiş olmuştur.

Argun şehrimiz artık bir camiye , Argun City 1 ve 2 toplu konut ve iş merkezlerine sahip olan çok modern bir şekilde gerekli diğer projelerin inşaaları devam eden bir güzel şehrimizdir.Bizler alt yapı ve üst yapıyı modernleştirip güzelleştirirken , vatandaşlarımızın güvenliğinide ve huzurunuda her anlamda sağlamalıyız " dedi.

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.