ChechenAvto Argun'da yeni Lada Vesta 'yı sundu Özel

ChechenAvto Otomomobil fabrikası Argun şehrinde yeni Lada Harmony ve Lada Vesta model araçların tanıtımlarını gerçekleştirdi.

Düzenlenen bu etkinlikteki tanıtıma Kuzey Kafkasya Federal Bölgesi Bakanı Lev Kuznetsov, Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov 'da katıldılar.

Yeni Lada Vesta model aracın üstünlükleri ve özellikleri hakkında Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov'a bilgi verildi.Yeni model Lada Vesta'nın avrupa standartlarının üzerinde üretildiği ve bir çok avrupa markalı araçtan çok daha iyi olduğu açıklandı.

Daha sonra basın mensupları ile düzenlediği söyleşide Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov,bu aracın yabancı bir çok araç ile otomobil pazarında rahatlıkla mücaele edebileceğini ve bu konuda yerli otomobil üretiminin geldiği en son noktadaki kalite ve güvenden bahsetti.Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov yeni model araca çok büyük bir talep olacağını şimdiden bir yerli girişimci Çeçen iş adamının 100 Lada Vesta otomobil siparişi verdiğini duyduğunu dile getirdi.

Daha sonra Cumhurbaşkanı Ramzan Kadirov Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov ile birlikte Lada Vesta model otomobili kullanarak deneme test sürüşlerinide gerçekleştirdiler.

 

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.